Сьогодні голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич здійснив об'їзд району в напрямку Урожа. Очільник району проінспектував стан робіт, які проводяться на відтинку автодороги Нагуєвичі-Підбуж. Через аварійний стан дороги до райдержадміністрації надходять чисельні скарги від мешканців та перевізників. Через відсутність коштів на цю дорогу голова райдержадміністрації прийняв рішення провести першочергові роботи, наскільки це можливо, із залученням місцевих ресурсів. Силами спонсорів та, частково, Райавтодору проводиться вирівнювання та підсипка дорожнього полотна піщано-гравійною сумішшю.
Цього ж дня Андрій Шевкенич оглянув стан соціальних об'єктів Урізької сільської ради — навчальних закладів, установ охорони здоров'я, закладів культури. Голова райдержадміністрації також ознайомився з роботою птахофабрики, яка розвиває свою діяльність у приміщеннях колишньої тваринницької ферми в с.Винники.













