Вчора, 26 вересня після зустрічі з громадою Гаїв Нижніх голова райдержадміністрації відвідав декілька сіл, яка розташовані в цьому напрямку району. Разом з керівником апарату Русланом Щербою Андрій Шевкенич побував у Болехівцях, Раневичах та Почаєвичах. Очільник району поспілкувався із сільськими головами та активом сіл.
Під час поїздки голова райдержадміністрації оглянув Болехівську школу, медичні заклади та інші об'єкти соціальної інфраструктури населених пунктів, ознайомився з першочерговими проблемами їхнього функціонування.













