» Інформація » В Дрогобицькому районі стало на одну пожежну команду більше

В Дрогобицькому районі стало на одну пожежну команду більше

Автор: admin1 от 31-08-2018, 12:10
 (голосів: 0)

В Дрогобицькому районі стало на одну пожежну команду більшеВчора, 30 серпня, в селі Уличне урочисто було відкрито місцеву пожежну команду. Тепер у випадку надзвичайної ситуації рятівники зможуть забезпечити більш оперативний виїзд на місце виклику, значно скоротити час прибуття, що може врятувати людські життя – а це найважливіше. Слід зазначити, що пожежний автомобіль з усім необхідним технічним обладнанням надано Головним управлінням ДСНС України у Львівській області.

Місцевий священик отець Петро Сливка розпочав урочистості з молитви, посвячення приміщень і пожежного автомобіля та побажав рятувальникам Божого благословення в їх благородній справі.

Під час церемонії відкриття до присутніх з вітальним словом звернувся голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич: «Констатую, що  в селі дуже багато роботи зроблено, ще більше треба зробити, але я впевнений, що з таким головою ви це зробите. Я хочу побажати цій команді, яка тут буде працювати, щоб ви якомога менше виїжджали на пожежі, а лише на тренування та для допомоги мешканцям для вирішення побутових проблем. Бажаю, щоб ви з радістю йшли на службу і пам’ятали, що вас чекають вдома».

В Дрогобицькому районі стало на одну пожежну команду більшеУчасть у відкритті місцевої пожежної команди також взяли заступник начальника Головного управління ДСНС України у Львівській області з організації заходів цивільного захисту полковник служби цивільного захисту Ярослав Гуцал, керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба, начальник Дрогобицького районного відділу Головного управління ДСНС України у Львівській області Роман Свястін, завідувач сектору з питань цивільного захисту Андрій Ванівський, мешкаці села.

Уличненський сільський голова Святослав Стефанків подякував усім хто долучився до відкриття пожежної команди, безоплатної передачі приміщень та їх ремонту. За функціонування пожежно-рятувальної справи в селі Уличне він вручив подяки начальнику Дрогобицького районного відділу Головного управління ДСНС України у Львівській області Роману Свястіну та мешканцю села Володимиру Гасендичу.

А на завершення відкриття обдарована молодь села Уличне Олена Савчин та Єлизавета Кушнір подарували присутнім чудовий музичний дарунок.

В Дрогобицькому районі стало на одну пожежну команду більше
В Дрогобицькому районі стало на одну пожежну команду більше
В Дрогобицькому районі стало на одну пожежну команду більше
В Дрогобицькому районі стало на одну пожежну команду більше
В Дрогобицькому районі стало на одну пожежну команду більше
В Дрогобицькому районі стало на одну пожежну команду більше
В Дрогобицькому районі стало на одну пожежну команду більше
В Дрогобицькому районі стало на одну пожежну команду більше
В Дрогобицькому районі стало на одну пожежну команду більше
В Дрогобицькому районі стало на одну пожежну команду більше
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua