» Інформація » Про створення ще однієї місцевої пожежної команди йшлося на нараді в РДА

Про створення ще однієї місцевої пожежної команди йшлося на нараді в РДА

Автор: admin2 от 19-06-2018, 11:14
 (голосів: 0)

Про створення ще однієї місцевої пожежної команди йшлося на нараді в РДАСьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів робочу нараду з питань створення місцевих пожежних команд. Як було попередньо домовлено, розглядалася пропозиція створення пожежної команди при Уличненській сільській раді із допомогою Доброгостівської сільської ради.

В обговоренні взяли участь сільські голови Святослав Стефанків та Любомир Пасемко, начальник Дрогобицького відділу ДСНС Роман Свястин, начальник Дрогобицької пожежної частини Олег Макруха, представники фінансового управління та сектору цивільного захисту райдержадміністрації.

Оскільки сільські бюджети Уличного та Доброгостова не дозволяють самостійно утримувати підрозділ, йшлося про залучення коштів районного бюджету та спонсорської допомоги місцевих підприємств, які працюють на території обидвох сільських рад і при потребі будуть користуватися послугами пожежної частини.

Домовлено при умові співфінансування розпочати з вересня перші кроки щодо створення пожежної команди у складі 2-3 осіб. Спеціалізовану пожежну машину надає безкоштовно обласне управління ДСНС.

Нагадаємо, що у районі місцеві пожежні команди працюють в Підбужі та Меденичах.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua