Про це йшла мова на засіданні виїзної наради, яка відбулася в приміщенні Меденицької селищної ради в п’ятницю, 7 серпня, під головуванням заступника голови Дрогобицької районної державної адміністрації Івана Мізерника.
«В Дрогобицькому районі активно проходить обговорення адмінреформи і планується, що смт. Меденичі будуть центром територіальної громади. Однією з умов є створення та діяльність в такому центрі місцевої пожежної команди», - розпочав нараду Іван Дмитрович.
Цю ідею підтримали начальник Дрогобицького районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області Роман Свястін, керівник відділу з питань цивільного захисту райдержадміністрації Олег Тарбєєв, заступник начальника – начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації Роман Настьошин, начальник місцевої пожежної команди «Підбуж» Григорій Луців, сільські та селищний голови, адже це дасть можливість вчасно реагувати на пожежі та надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру в Меденичах та навколишніх селах.













