Вчора, 4 вересня голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич зустрічався з громадою с.Унятичі.
Під час розмови, яка відбулася в приміщенні школи, йшлося про проблеми та перспективи розвитку села. Насамперед, Андрій Шевкенич подякував активу Унятич за небайдужість під час проведення ремонту автодороги, яка проходить через їхнє село. Втім, відремонтована дорога створює нову небезпеку для мешканців через незаконослухняних водіїв. Тому сільський голова Михайло Матолінець, директор школи Степан Макар ставили питання про нагальну необхідність облаштування узбіч, нанесення розмітки на пішохідному переході, встановлення обмежувальних дорожніх знаків. Під час зустрічі йшлося також про потребу утеплення фасаду школи, інші важливі проблеми.
В зустрічі з мешканцями Унятич взяв участь керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба.













