» Інформація » Максим Лісогор зустрівся з мешканцями Унятич

Максим Лісогор зустрівся з мешканцями Унятич

Автор: admin2 от 6-11-2015, 17:12

Максим Лісогор зустрівся з мешканцями Унятич6 листопада в рамках зустрічей з активом сіл району голова райдержадміністрації Максим Лісогор поспілкувався з мешканцями Унятич. Зустріч відбулася у місцевому навчально-виховному комплексі, де окрім активу села зібралося понад 100 жителів. Максим Лісогор інформував учасників зустрічі про основні завдання, які стоять сьогодні перед органами місцевої влади, про те, що вдалося зробити в районі спільними зусиллями райдержадміністрації та громад. Голова райдержадміністрації зазначив, що завжди відкритий для спілкування і готовий вислухати запитання про проблеми, які турбують мешканців Унятич. Присутні говорили про необхідність облаштування шкільної котельні на тверде паливо, про ремонт сільського ФАПу, про сприяння в ремонті місцевого старовинного дерев'яного храму.

У розмові взяв участь голова районної ради Михайло Сікора.

Після зустрічі голова райдержадміністрації Максим Лісогор спільно з директором школи Степаном Макаром, депутатом районної ради Романом Бейзиком оглянули приміщення дошкільних груп, які вдалося відкрити за сприяння райдержадміністрації за кошти районного бюджету.