Сьогодні голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич здійснив робочий візит в гірську частину району. Очільник району відвідав Бистрицю Гірську, Смільну та Жданівку.
В рамках поїздки Андрій Шевкенич обстежив стан місцевих доріг та відзначив добру роботу голови Бистрицької сільської ради Романа Хомина і депутата районної ради Микола Мандзяка, які зуміли належним чином організувати ремонтні роботи на місцевій дорозі. Разом з тим, голова райдержадміністрації залишився незадоволений діяльністю лісівників, які завдають шкоди дорогам своїм важковаговим транспортом.
Андрій Шевкенич відвідав об'єкти соціальної сфери сіл, поспілкувався із сільськими головами, керівниками установ щодо першочергових проблемних питань. В Смільній голова райдержадміністрації провів розмову із сільським головою Василем Кузаном з приводу перспективи проведення робіт з берегоукріплення.
В поїздці голови райдержадміністрації взяв участь керівник апарату РДА Руслан Щерба.













