» Інформація » Національно-патріотичне виховання: майже 6 тисяч дітей відвідали музеї області у вересні

Автор: admin1 от 8-10-2018, 15:03

Національно-патріотичне виховання: майже 6 тисяч дітей відвідали музеї області у вересніУпродовж вересня 5737 дітей відвідали музеї області. Активними були у Турківському, Перемишлянському, Жовківському районах.

Найчастіше школярі відвідували Львівський національний літературно-меморіальний  музей  Івана Франка, Державний меморіальний музей Михайла Грушевського та Музей визвольної боротьби України, Державний історико-культурний заповідник “Нагуєвичі”.

Окрім того, у районах Львівської області демонстрували фільми на військово-патріотичну тематику. Серед кінострічок, що найчастіше презентували – «Кіборги», «Нескорений», «Кіндрат», «Залізна сотня», «Жива» та інші.

Також для молоді проводять заходи неформальної освіти, зокрема профорієнтаційні екскурсії.  Відтак упродовж вересня організували понад 100 заходів неформальної освіти, це  тренінги, семінари та лекції у межах обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.