» Список статей за 08.10.2018
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Нагадуємо про необхідність легалізувати найманих працівників

Автор: admin1 от 8-10-2018, 15:55

Нагадуємо про необхідність легалізувати найманих працівників Дрогобицька ОДПІ інформує платників податків: Кабінетом Міністрів України 5 вересня ухвалено розпорядження „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення” (№649-р 05.09.18), яким передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками...

Автор: admin2 от 8-10-2018, 15:32

Урочистості до Дня захисника України повинні відбутися в усіх населених пунктах районуСьогодні на оперативній нараді голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич зупинився на питаннях підготовки до відзначення Дня захисника України. Окрім участі делегації району у святкових заходах у Львові, урочистого дійства в районному народному домі 14 жовтня, Андрій Шевкенич дав завдання провести заходи з військово-патріотичного виховання у всіх населених пунктах при максимальній участі школярів, молоді, українських військових, учасників АТО та національно-визвольної боротьби. Також в рамках відзначення Дня захисника України представники районної влади відвідають могили наших земляків, загиблих в АТО на сході України.

В контексті виховних заходів для шкільної молоді голова райдержадміністрації рекомендував відділу освіти активніше працювати в напрямку неформальної,..

Автор: admin1 от 8-10-2018, 15:03

Національно-патріотичне виховання: майже 6 тисяч дітей відвідали музеї області у вересніУпродовж вересня 5737 дітей відвідали музеї області. Активними були у Турківському, Перемишлянському, Жовківському районах.

Найчастіше школярі відвідували Львівський національний літературно-меморіальний  музей  Івана Франка, Державний меморіальний музей Михайла Грушевського та Музей визвольної боротьби України, Державний історико-культурний заповідник “Нагуєвичі”.

Окрім того, у районах Львівської області демонстрували фільми на військово-патріотичну тематику. Серед кінострічок, що найчастіше презентували – «Кіборги», «Нескорений», «Кіндрат», «Залізна сотня», «Жива» та інші.

Учні Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст. дбають про майбутнє лісу

Автор: admin1 от 8-10-2018, 14:49

Учні Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст. дбають про майбутнє лісу

Минулого тижня учні 5-11 класів провели екоакцію «Від жолудя до столітнього дуба», під час якої збирали лісове насіння для відновлення дубових дібров.

«Дати життя новим деревам - це справжнє щастя», - вважають діти.

Автор: admin2 от 8-10-2018, 14:36

Сьогодні на Дрогобиччині відбулися урочисті проводи юнаків на строкову військову службРазом із отцем-капеланом присутні помолилися за Божу опіку над майбутніми воїнами та мир в Україні. З напутнім словом до юнаків звернулися керівник апарату райдержадміністрації, боєць УДА Руслан Щерба, військовий комісар Микола Лисак. Вони зазначили, що майбутні захисники Вітчизни проходитимуть службу на мирній території нашої держави, подякували юнакам та їхнім батькам за патріотизм, побажали, успішної військової служби, міцного здоров’я, справжньої армійської дружби та добросовісного виконання свого обов’язку.

Запрошуємо на безкоштовний перегляд фільму

Автор: admin2 от 8-10-2018, 12:01

Запрошуємо на безкоштовний перегляд фільму

В п'ятницю, 12 жовтня до Дня захисника України та 76-ї річниці УПА в читальній залі Дрогобицької центральної районної бібліотеки відбудеться демонстрація українського історичного фільму режисера Заза Буадзе, за мотивами роману Андрія Кокотюхи «Червоний» про незламність українського духу, про відчайдушні спроби вирватись на волю, про боротьбу, яка триває досі.

Початок об 11:00 год.

Запрошуємо шановну громаду на безкоштовний перегляд фільму.

Автор: admin1 от 8-10-2018, 11:49

Відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи щодо розв'язання проблем незавершеного будівництва5 жовтня  у Львівській ОДА відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи щодо розв'язання проблем незавершеного будівництва у Львівській області під головуванням т.в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації Оксани Ткачук та голови постійної комісіїз питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Богдана Гагалюка.

На засіданні розглядались об'єкти незавершеного будівництва у сфері житлово-комунального господарства, доповідачем був департамент розвитку та...

Військово-патріотичний гурт "Кулі" презентував свою творчість на Луганщині

Автор: admin1 от 8-10-2018, 10:53

Військово-патріотичний гурт "Кулі" презентував свою творчість на ЛуганщиніДнями з Сватівського району Луганської  області повернувся військово-патріотичний музичний гурт “Кулі”, який  презентував  для мешканців Сходу насичену музичну програму. Артисти співали для жителів Луганщини і патріотичні, і народні пісні, зокрема «Мамо не плач», «Хлопчина з майдану», «Дівчина з майдану», «Доброго вам дня», «Слава Україні», «Лента за лентою» тощо.

“Учасники мали змогу ознайомитися із життям і побутом військових, які захищають нас від ворожих нападів. Дуже потішило і те, що присутні постійно...

Автор: admin1 от 8-10-2018, 09:13

Інформація про зарезервовані земельні ділянки на території Львівської області для учасників АТО (станом на 1 жовтня 2018р.): http://lvivska.land.gov.ua/ato/