» Інформація » Для представників громад організували практикум із застосування земельного законодавства

Для представників громад організували практикум із застосування земельного законодавства

Автор: admin1 от 19-10-2018, 15:45
 (голосів: 0)

Для представників громад організували практикум із застосування земельного законодавстваУ середу, 17 жовтня, у Львівському регіональному відділенні Асоціації міст України пройшов практикум із застосування законодавства на тему «Законодавчо-нормативні механізми підвищення ефективності управління земельними ресурсами в територіальних громадах. Проблемні питання у сфері земельних відносин».

Захід організовано в межах Проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Учасники: міські, селищні голови, профільні спеціалісти з земельних питань. На практикумі розглядалися актуальні на сьогодні питання щодо управління земельними ресурсами в об'єднаних територіальних громадах.

Модератор практикуму, в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації Оксана Ткачук ознайомила учасників з містобудівною політикою розвитку Львівської області, зокрема з розробленням містобудівної документації та ведення містобудівного кадастру в об'єднаних територіальних громадах.
Під час заходу відбулося обговорення проблемних питань, що виникають при управлінні земельними ресурсами в громадах, та обмін позитивним досвідом.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua