» Інформація » «І я українець вірою і кров’ю» - вечір пам’яті в Літині

«І я українець вірою і кров’ю» - вечір пам’яті в Літині

Автор: admin1 от 23-10-2018, 14:39
 (голосів: 0)

«І я українець вірою і кров’ю» - вечір пам’яті в Літині21 жовтня в народному домі села Літиня зібралось багато людей. Вони прийшли для того, щоб віддати свою шану загиблим воїнам та подякувати за мужність і відвагу  теперішнім Захисникам України.

«І я українець вірою і кров’ю» - вечір пам’яті в ЛітиніЗахід розпочався із молебню до Пречистої Діви Марії. Присутні спільно з отцем Володимиром Раделицьким просили у Пречистої захисту та заступництва для всіх військовослужбовців, добровольців, волонтерів України.

Згодом жителі села мали змогу переглянути, підготовлений учасниками художньої самодіяльності народного дому с. Літиня під керівництвом Федора Пігута, вечір пам’яті  під назвою «І я українець вірою і кров’ю». У ході якого учасники згадали всіх героїв села. І тих, хто боронили Україну в часи Другої світової війни, і тих хто загинув в АТО. Їм були присвячені чудові вірші та пісні. У святі приймали участь маленькі діти та дорослі. Всіх об’єднала спільна мета- згадати та подякувати захисникам усіх часів за те, що ми можемо спокійно жити, навчатися, рости та працювати  у вільній державі.

Зі словами подяки, за змістовний захід, звернувся голова села Іван Пурій. Він щиро подякував за гарну підготовку надзвичайно важливого для всіх українців свята.

«І я українець вірою і кров’ю» - вечір пам’яті в Літині

«І я українець вірою і кров’ю» - вечір пам’яті в Літині

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua