» Інформація » Тривають роботи із відновлення електропостачання у знеструмлених районах області

Тривають роботи із відновлення електропостачання у знеструмлених районах області

Автор: admin1 от 24-10-2018, 10:42
 (голосів: 0)

Тривають роботи із відновлення електропостачання у знеструмлених районах областіУвечері 23 жовтня та в ніч на 24 жовтня внаслідок несприятливих погодних умов – поривів північно-західного вітру 15-17 м/с та опадів у вигляді дощу (до 20 мм за добу), через спрацювання автоматики захисту було відключено 8 повітряних ліній електропередач 6-10 кВ (6 повністю та 2 частково), що призвело до знеструмлення 94 трансформаторних підстанцій 6-10/0,4 кВ.

Без електропостачання залишилось 37 населених пунктів (27 повністю та 10 частково) у дев’яти районах області, а також окремі вулиці у м. Львові.

Зокрема, негода тимчасово знеструмила села у Бродівському, Городоцькому, Дрогобицькому, Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Мостиському, Самбірському, Турківському та Яворівському районах.

До ремонтних робіт залучено 9 бригад ПрАТ "Львівобленерго" у складі 21 осіб та 9 од. техніки.

Ситуація перебуває на контролі керівництва області.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua