» Інформація » В області продовжують ліквідовувати наслідки негоди

В області продовжують ліквідовувати наслідки негоди

Автор: admin2 от 12-06-2020, 10:57
 (голосів: 0)

В області продовжують ліквідовувати наслідки негодиВнаслідок несприятливих погодних умов, поривів вітру до 20 м/с та зливи, станом на 08:00 год.12 червня за інформацією ПрАТ “Львівобленерго” відключено 64 повітряні лінії електропередач 6-10 кВ (52 повністю та 12 частково), що призвело до знеструмлення 847 трансформаторних підстанцій 6-10/0,4 кВ.

Без електропостачання залишається 189 населених пунктів (133 повністю та 56 частково) у дванадцяти районах області та м. Львові. 

Найбільше відключень зафіксовано у Мостиському (33 н.п. - повністю, 1 - частково), Сокальському (33 н.п. - повністю, 6 - частково), Жовківському (20 н.п. - повністю, 26 - частково) та Яворівському (21 н.п. - повністю, 7 н.п. частково) районах.

Для відновлення електропостачання населених пунктів залучено 26 бригад ПрАТ “Львівобленерго” у складі 97 осіб та 35 одиниць техніки.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua