6 листопада відбулася зустріч голови райдержадміністрації Андрія Шевкенича з громадою Меденич, представники якої чисельно зібралися в приміщенні селищної ради. Під час зустрічі йшлося переважно про проблемні питання закладів та установ соціальної сфери. Меденичани говорили про потребу в додатковій групі у місцевому дитсадочку. Велика частина розмови була присвячена темі реорганізації Меденицької лікарні. Важливою справою для Меденич, які стануть центром новоутвореної ОТГ, є будівництво народного дому. Говорилося під час зустрічі і про необхідність певних ремонтних робіт в ДНЗ, про перекриття школи та заміни системи опалення в шкільному приміщенні. Одним з питань була заборгованість з орендної плати за користування паями фірмою “Ротен”.
В зустрічі з громадою Меденич взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба, депутати районної ради Володимир Шутко та Микола Лук'янченко.













