» Інформація » Відбулася робоча поїздка голови райдержадміністрації до Опарів

Відбулася робоча поїздка голови райдержадміністрації до Опарів

Автор: admin2 от 17-12-2015, 10:50
 (голосів: 1)

Відбулася робоча поїздка голови райдержадміністрації до Опарів16 грудня відповідно до плану робочих поїздок голова райдержадміністрації Максим Лісогор провів зустріч з активом села Опарі. У зустрічі також взяли участь депутати районної ради Микола Лук'янченко і Володимир Шутко.

Розмова відбулася у місцевій школі. Серед актуальних проблем села — відновлення роботи місцевого дитсадка. На даний час приміщення колишньої дошкільної установи є на балансі Опарівської станції підземного зберігання газу. Для відновлення роботи дитсадка необхідно передати будинок на баланс сільської ради. Механізм передачі обговорений під час зустрічі.

Йшлося також про допомогу в ремонті місцевого Народного дому, перекритті та утепленні шкільного приміщення. Піднімалося також питання вуличногоВідбулася робоча поїздка голови райдержадміністрації до Опарів освітлення, необхідності збільшення напруги на місцевій трансформаторній підстанції, облаштування тротуарів вздовж автодороги на Львів у межах села.

Цього ж дняі голова РДА оглянув проблемні об'єкти села, про які йшлося під час зустрічі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua