» Інформація » У Верхніх Гаях вшанували пам'ять жертв Голодомору

У Верхніх Гаях вшанували пам'ять жертв Голодомору

Автор: admin2 от 26-11-2018, 10:46
 (голосів: 0)

У Верхніх Гаях вшанували пам'ять жертв ГолодоморуВ с.Верхні Гаї відбулися поминальні заходи на вшанування жертв Голодомору в Україні. 24 листопада жителі села приєдналися до загальнонаціональної акції " Запали свічку пам'яті". 25 листопада о 12.00 відбулася панахида за невинно убієнними біля пам'ятника жертвам Голодомору, яку очолили о. Роман та о.Степан, після якої з промовою виступив депутат районної ради Михайло Гук. На завершення присутні слухали вірші присвячені трагічним подіям які читали Соломія Лега і Христина Стасик, та були зворушені скорботною мелодією у виконанні художнього керівника народного дому Андрія Добрянського.

 

У Верхніх Гаях вшанували пам'ять жертв Голодомору

У Верхніх Гаях вшанували пам'ять жертв Голодомору



Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua