В с.Верхні Гаї відбулися поминальні заходи на вшанування жертв Голодомору в Україні. 24 листопада жителі села приєдналися до загальнонаціональної акції " Запали свічку пам'яті". 25 листопада о 12.00 відбулася панахида за невинно убієнними біля пам'ятника жертвам Голодомору, яку очолили о. Роман та о.Степан, після якої з промовою виступив депутат районної ради Михайло Гук. На завершення присутні слухали вірші присвячені трагічним подіям які читали Соломія Лега і Христина Стасик, та були зворушені скорботною мелодією у виконанні художнього керівника народного дому Андрія Добрянського.













