» Інформація » На Дрогобиччині вшановують ліквідаторів аварії на ЧАЕС

На Дрогобиччині вшановують ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Автор: admin2 от 14-12-2018, 11:45
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині вшановують ліквідаторів аварії на ЧАЕССьогодні, в День ліквідатора аварії на ЧАЕС представники районної влади віддали шану мешканцям Дрогобиччини, які брали участь в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба та заступник начальника праці і соціального захисту населення Михайло Живчин, працівники Дрогобицького відділу ДСНС зібралися біля пам’ятного знака, встановленого перед пожежною частиною. Після спільної молитви вони поклали квіти доНа Дрогобиччині вшановують ліквідаторів аварії на ЧАЕС пам’ятного знака, на місці, де буде споруджено пам’ятник ліквідаторам.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua