Сьогодні, в День ліквідатора аварії на ЧАЕС представники районної влади віддали шану мешканцям Дрогобиччини, які брали участь в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
Перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба та заступник начальника праці і соціального захисту населення Михайло Живчин, працівники Дрогобицького відділу ДСНС зібралися біля пам’ятного знака, встановленого перед пожежною частиною. Після спільної молитви вони поклали квіти до
пам’ятного знака, на місці, де буде споруджено пам’ятник ліквідаторам.













