» Інформація » Віталій Скоропад вшанував пам'ять учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Віталій Скоропад вшанував пам'ять учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Автор: admin2 от 14-12-2020, 16:26
 (голосів: 0)

Віталій Скоропад вшанував пам'ять учасників ліквідації аварії на ЧАЕСПерший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад та заступник голови районної ради Микола Андріїв сьогодні віддали шану учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

Представники районної влади разом з членами громадської організації потерпілих від аварії на ЧАЕС “Захист” поклали квіти до пам’ятного знака мужнім мешканцям Дрогобиччини, які загинули або померли внаслідок ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua