Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад та заступник голови районної ради Микола Андріїв сьогодні віддали шану учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.
Представники районної влади разом з членами громадської організації потерпілих від аварії на ЧАЕС “Захист” поклали квіти до пам’ятного знака мужнім мешканцям Дрогобиччини, які загинули або померли внаслідок ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.













