Сьогодні голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич зустрівся з організаторами змагань з автоперегонів на Дрогобиччині - директором Галицького автомобільного клубу Сергієм Єженковим та головою Міжнародної асоціаї автомобілістів Прикарпаття Василем Дзиндзюрою, а також учасниками ГО “Журналістська агенція “Трускавець онлайн”.
Йшлося про плани щодо організації змагань з авторалі в наступному році, проведення яких сприяє не лише популяризації спорту на Дрогобиччині, а й промоції нашого краю, ремонту доріг, особливо, в гірській частині району.
За медійну підтримку спортивних заходів голова райдержадміністрації вручив кубок представникам агенції “Трускавець онлайн” журналістам Ніні Федько та Русланові Цехмейстеру.













