» Інформація » Голова райдержадміністрації подякував журналістам за промоцію спорту на Дрогобиччині

Голова райдержадміністрації подякував журналістам за промоцію спорту на Дрогобиччині

Автор: admin2 от 26-12-2018, 10:25
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації подякував журналістам за промоцію спорту на ДрогобиччиніСьогодні голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич зустрівся з організаторами змагань з автоперегонів на Дрогобиччині - директором Галицького автомобільного клубу Сергієм Єженковим та головою Міжнародної асоціаї автомобілістів Прикарпаття Василем Дзиндзюрою, а також учасниками ГО “Журналістська агенція “Трускавець онлайн”.

Йшлося про плани щодо організації змагань з авторалі в наступному році, проведення яких сприяє не лише популяризації спорту на Дрогобиччині, а й промоції нашого краю, ремонту доріг, особливо, в гірській частині району.

За медійну підтримку спортивних заходів голова райдержадміністрації вручив кубок представникам агенції “Трускавець онлайн” журналістам Ніні Федько та Русланові Цехмейстеру.

 

 

Голова райдержадміністрації подякував журналістам за промоцію спорту на Дрогобиччині

 

Голова райдержадміністрації подякував журналістам за промоцію спорту на Дрогобиччині



Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua