» Інформація » До 90-річчя ОУН у Львівській області стартував флешмоб «Слова незламних»

До 90-річчя ОУН у Львівській області стартував флешмоб «Слова незламних»

Автор: admin2 от 1-02-2019, 12:20

До 90-річчя ОУН у Львівській області стартував флешмоб «Слова незламних»З метою гідного відзначення 90-річчя створення Організації Українських Націоналістів упродовж 1-3 лютого  у Львівській області триватиме  флешмоб «Слова незламних».

У сесійних залах органів місцевого самоврядування учні загальноосвітніх  навчальних закладів, студенти та активна молодь цитуватимуть відомих діячів ОУН.

Опісля, заспівають гімн Організації Українських Націоналістів «Зродились ми великої години».

Флешмоб зніматимуть на відео та опублікують на офіційній сторінці своєї організації у соціальній мережі Facebook, позначивши у дописі департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Львівська обласна державна адміністрації закликає усіх охочих брати участь в акції, абі гідно відзначити 90-річчя створення ОУН.