» Інформація » Дрогобиччина приєдналася до флеш-мобу “Слова незламних”

Дрогобиччина приєдналася до флеш-мобу “Слова незламних”

Автор: admin2 от 5-02-2019, 12:29
 (голосів: 0)

Дрогобиччина приєдналася до флеш-мобу “Слова незламних” З нагоди 90-річного ювілею створення Організації Українських Націоналістів, який відзначається в лютому цього року, учнівська молодь району долучилася до обласного флеш-мобу “Слова незламних”.

Флеш-моб відбувся 4 лютого в сесійній залі районної ради. Старшокласники Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. коротко розповіли про історію створення ОУН, видатних борців — вихідців з Дрогобиччини, зачитали Десять заповідей Українського націоналіста та зацитували таких відомих діячів ОУН, як Степан Бандера, Ярослав Стецько, Андрій Мельник, Олег Ольжич, Євген Коновалець та інші.

На завершення школярі виконали Марш Українських націоналістів “Зродились ми великої години...”

Флеш-моб проходив за підтримки відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю та відділу освіти райдержадміністрації, колективу Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. на чолі з Наталією Жук.

ВІДЕО

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua