З нагоди 90-річного ювілею створення Організації Українських Націоналістів, який відзначається в лютому цього року, учнівська молодь району долучилася до обласного флеш-мобу “Слова незламних”.
Флеш-моб відбувся 4 лютого в сесійній залі районної ради. Старшокласники Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. коротко розповіли про історію створення ОУН, видатних борців — вихідців з Дрогобиччини, зачитали Десять заповідей Українського націоналіста та зацитували таких відомих діячів ОУН, як Степан Бандера, Ярослав Стецько, Андрій Мельник, Олег Ольжич, Євген Коновалець та інші.
На завершення школярі виконали Марш Українських націоналістів “Зродились ми великої години...”
Флеш-моб проходив за підтримки відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю та відділу освіти райдержадміністрації, колективу Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. на чолі з Наталією Жук.













