» Інформація » В Дрогобицькому районі підтримали флешмоб «Зродились ми великої години» (+ВІДЕО)

В Дрогобицькому районі підтримали флешмоб «Зродились ми великої години» (+ВІДЕО)

Автор: admin1 от 1-01-2019, 09:25
 (голосів: 0)

В Дрогобицькому районі підтримали флешмоб «Зродились ми великої години» (+ВІДЕО)1 січня 2019 року виповнюється 110 років від дня народження однієї із найяскравіших постатей національно-визвольного руху у 30-50-их роках ХХ століття, Провідника Організації Українських Націоналістів (бандерівців) та визначного ідеолога українського націоналізму – Степана Андрійовича Бандери. Людини, яка стала Прапором української нації, її вічним ідейним вогнем.

Працівники Дрогобицької райдержадміністрації та районної ради, учнівська молодь підтримали флешмоб «Зродились ми великої години», виконавши цю пісню, яка з 1932 року була гімном Організації українських націоналістів. З 2018 року вона також стала офіційним стройовим маршем Збройних сил України.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua