Сьогодні, 6 лютого, в Дрогобицькій райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови РДА Руслана Щерби відбулася нарада щодо організації пасажирських перевезень в районі за участю керівників фірм-перевізників, районних депутатів та сільських голів.
На нараді обговорювалися питання перевезення пасажирів у вихідні дні, продовження маршруту Дрогобич АС – Бистриця Гірська через Східницю з окремими рейсами до Смільної, відкриття маршруту Дрогобич – Стрий через Меденичі, у зв'язку з проведенням І етапу "Кубку Карпат" з ралі "Зимові вершини" зміни 9 лютого розкладів руху на маршрутах: Дрогобич АС – Довге Гірське, Дрогобич АС – Майдан, Дрогобич АС – Бистриця Гірська через Східницю з окремими рейсами до с. Смільної та Дрогобич АС – Новий Кропивник.
До райдержадміністрації останнім часом надходили скарги щодо порушення розкладів руху на маршрутах Дрогобич АС – Брониця та Дрогобич АС – Верхні Гаї, тому було вказано перевізнику МКП «Транс-Екіпаж», що виконує ці рейси, про виконання затверджених графіків.













