» Інформація » Учасників бойових дій на території інших держав вшанували пам'ятним вечором

Учасників бойових дій на території інших держав вшанували пам'ятним вечором

Автор: admin1 от 14-02-2019, 17:22
 (голосів: 0)

Учасників бойових дій на території інших держав вшанували пам'ятним вечоромСьогодні, 14 лютого, у Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного відбувся вечір вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Розпочались урочистості  хвилиною мовчання за полеглими на війні українцями та виконанням державного гімну України.

«Сьогодні ми згадуємо наших побратимів, які брали участь у бойових діях на територіях інших держав. Ми зараз живемо в молодій українській державі, яка вже встигла відчути агресію сусіда. Ви одні з перших стали на захист демократичних цінностей на Майдані, ви першими взяли зброю до рук, щоб захистити нашу територіальну цілісніть на сході країни. Ви завжди були і будете прикладом для молодого покоління. Разом з вами ми обовязково побудуємо міцну, сильну, незалежну державу», - звернулась до військових перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

Окрім того, за багаторічну активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху та патріотичне виховання молоді, з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану і Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав подяками голови облдержаміністрації, почесними грамотами та цінними подарунками нагородили двадцятьох трьох учасників війни в Афганістані.

 

Учасників бойових дій на території інших держав вшанували пам'ятним вечором

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua