Минулого тижня учні, вчителі, батьки, громадськість села Бистриця зібралися на вечір-реквієм, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю Героїв Небесної сотні.
Захід розпочався «Молитвою за Україну». Звучали пісні, поезії, демонструвались відеоматеріали про події на Майдані Незалежності у Києві та Дрогобичі.
Фінальним акордом вечора була розповідь учнів про Героїв Небесної Сотні Дрогобицького району під мелодію пісні «Пливе кача».
Зал, стоячи, хвилиною мовчання вшанував пам'ять про Героїв. Завершився вечір «Гімном України».
Присутні подякували вчителю історії школи Ользі Орищич, вчителю музики Христині Сирник та учням школи за підготовку заходу.













