» Інформація » Вечір-реквієм «Пам’яті Небесної Сотні присвячується…» у Вороблевичах

Вечір-реквієм «Пам’яті Небесної Сотні присвячується…» у Вороблевичах

Автор: admin1 от 24-02-2015, 12:20
 (голосів: 0)

Вечір-реквієм «Пам’яті Небесної Сотні присвячується…» у Вороблевичах22 лютого у Народному домі села Вороблевичі був проведений вечір-реквієм «Пам’яті Небесної Сотні присвячується…»

 Активну участь у проведенні вечора пам’яті брали учні, вчителі Вороблевицької школи та працівники Народного дому Просвіта.

Вся громада села зібралась, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей, яких було вбито у мирний час ХХІ століття.

 На вечорі - реквіємі були присутні парох села о. Степан Цебенко, депутат районної ради Іван Мізерник, сільський голова Михайло Герій, директор школи Михайло Бунь, керуючий ТзОВ «Агрокультура Захід» Володимир Юськів, директор ТзОВ «Дружба» Ніна Габчак, родина героя Небесної Сотні Йосипа Шілінга. Свою авторську поезію, присвячену цим трагічним подіям, прочитали колишній директор школи Михайло Жеплінський, семінарист Дрогобицької духовної семінарії Тарас Жеплінський. Урочистості було розпочато  Гімном України у виконанні духового оркестру при Народному домі села Вороблевичі під керівництвом Назара Мачишина.

 Вечір-реквієм «Пам’яті Небесної Сотні присвячується…» у ВороблевичахНаче у страшному сні повернулися всі присутні в залі до подій майже річної давності. Кожен учасник вечора пам’яті знову переживає біль і розпач, усвідомлюючи скільки українців-патріотів, талановитих, гідних, вже ніколи не будуть радіти життю. У поетичних рядках звучить страшна правда про пережите, зворушують серце інсценізації, що відтворюють історичні факти, лине журлива мелодія про українських журавликів, які стали Небесною Сотнею.

У вечорі-реквіємі окрему сторінку було присвячено Йосипу Шілінгу, герою Небесної Сотні, уродженцю Вороблевич. Указом Президента України від 21 листопада 2014 року Йосипу Михайловичу Шілінгу посмертно присвоєно звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка».

Щира молитва лине до неба за душі Небесної Сотні, присутні схиляють голови і хвилиною мовчання вшановують усіх тих, хто віддав своє життя за щасливе майбутнє України. Наскрізною ідеєю вечора є непохитна віра молодого покоління, що Україна, вимріяна героями Небесної Сотні, Україна без пристосуванства, підлості, хабарництва обов’язково настане. У це вірили герої Небесної Сотні. Не зрадьмо їхніх ідеалів!

 

Вечір-реквієм «Пам’яті Небесної Сотні присвячується…» у Вороблевичах
 

 

 

Вечір-реквієм «Пам’яті Небесної Сотні присвячується…» у Вороблевичах

 

 

Вечір-реквієм «Пам’яті Небесної Сотні присвячується…» у Вороблевичах

 

 

Вечір-реквієм «Пам’яті Небесної Сотні присвячується…» у Вороблевичах
 

 

Вечір-реквієм «Пам’яті Небесної Сотні присвячується…» у Вороблевичах
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua