» Інформація » Комісія з інвентаризації земель продовжить свою роботу

Комісія з інвентаризації земель продовжить свою роботу

Автор: admin2 от 4-03-2019, 17:38

Комісія з інвентаризації земель продовжить свою роботуСьогодні під час оперативної наради керівник апарату райдержадміністрації Степан Кулиняк повернувся до питання роботи колегіальних органів райдержадміністрації. Зокрема, він наголосив, що доцільно відновити роботу комісії з аудиту земель сільськогосподарського призначення, оскільки в цьому питанні є ще чимало білих плям. Насамперед, це стосується паїв, власники яких померли і не залишили нащадків, які б успадкували ці ділянки, а кошти за їх використання надходять невідомо куди.

В цьому контексті йшлося також про своєчасність виплати орендної плати за користування паями. Це питання за дорученням голови райдержадміністрації Андрія Шевкенича буде обговорене під час зустрічі з керівниками агроформувань, які працюють на території району, та сільськими головами.