4 березня відбулося представлення Перспективного плану розвитку Снятинської сільської ради.
У засіданні ради регіонального розвитку взяли участь голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич, керівник апарату Степан Кулиняк, керівники окремих структурних підрозділів, представники громади.
Снятинський сільський голова Михайло Щудла, ілюструючи свою доповідь мультимедійним супроводом, доповів про зроблене в населених пунктах сільської ради та їхні перспективи розвитку.
Він повідомив, що у 2018 році в сільській раді реалізовувалися мікропроекти: "Капітальний ремонт даху Снятинського НВК І-ІІ ст.. Дрогобицького району" (387,811 тис. грн), "Реконструкція вуличного освітлення Снятинської сільської ради Дрогобицького району" – 399,35 тис. грн.
У 2019 році подано заявки на конкурс мікропроектів:
-
Капітальний ремонт приміщення Народного дому в с. Снятинка (499, 718 тис. грн.);
-
Капітальний ремонт приміщення Народного дому в с. Старе Село (428, 489 тис. грн.);
-
Благоустрій алеї "Алеї вікових лип" в с. Снятинка ( 299,983тис. грн);

-
Капітальний ремонт спортивного залу Снятинського НВК І –ІІ ст.. в с. Снятинка –(299, 990 тис. грн)
Серед найгостріших проблем — необхідність капітального ремонту доріг Дрогобич –Снятинка, Снятинка –Рихтичі; будівництво водогону до с Старе Село; впровадження реверсного автобусного сполучення Дрогобич – Старе Село – Залужани – Рихтичі - Дрогобич.













