» Інформація » Снятинська громада обговорювала проект адмінреформи

Снятинська громада обговорювала проект адмінреформи

Автор: admin2 от 9-06-2015, 15:15
 (голосів: 0)

Снятинська громада обговорювала проект адмінреформиВ районі тривають громадські обговорення адмінреформи. Вчора у приміщенні Снятинського НВК відбулися збори громади Снятинської сільської ради. У зборах взяли участь депутати районної ради Михайло Кравець та Микола Турик, члени виконкому, депутати сільської ради, працівники закладів та установ бюджетної сфери та представники сіл Снятинка, Залужани і Старе Село. Сільський голова Андрій Сенів, районні депутати інформували мешканців про основні засади реформи та проекти перспективних планів об'єднання громад з центром у м.Дрогобич або у с.Рихтичі. Присутні висловлювали різні думки та позиції, зумовлені розташуванням трьох сіл в межах Снятинської сільської ради.

На загал, учасники обговорення засвідчили, що позитивно ставляться до реформи, як передумови поступального розвитку регіону та держави в цілому. Втім, вболівають, щоб в об'єднаній громаді їхні села не розчинилися і не почали занепадати. За підсумками слухань сільський голова А. Сенів та актив села мають намір зустрітися з керівництвом райдержадміністрації.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua