» Інформація » Громада Бистриці Гірської обговорила перспективний план розвитку села

Громада Бистриці Гірської обговорила перспективний план розвитку села

Автор: admin2 от 26-02-2019, 16:06

Громада Бистриці Гірської обговорила перспективний план розвитку селаВчора, 25 лютого представники райдержадміністрації на чолі з першим заступником голови РДА Русланом Щербою взяли участь в засіданні Ради регіонального розвитку в с.Бистриця Гірська.

Про зроблене за три попередні роки доповів сільський голова Роман Хомин. За цей час проведене перекриття даху народного дому, ФАПу та сільської ради, проведено поточні ремонти ФАПу, частини приміщення сільської ради, капітальний ремонт Народного дому та бібліотеки. Серед першочергових завдань - реконструкція вуличного освітлення, заміна електроопор, капітальний ремонт автодороги Новий Кропивник — Стрілки.

Після обговорення перспективного плану розвитку села, присутні на зустрічі мешканці отримали необхідну інформацію щодо монетизації субсидій, реформи освітньої галузі тощо.

Громада Бистриці Гірської обговорила перспективний план розвитку села