Сьогодні, 19 березня відбулася зустріч голови райдержадміністрації Андрія Шевкенича з лікарями-стоматологами, які працюють в населених пунктах району. Йшлося про подальше функціонування цієї ланки надання допомоги в умовах реформи охорони здоров’я.
Обговорювалися різні варіанти, серед яких, наприклад, реєстрація підприємницької діяльності.
“В умовах реформи, яка є невідворотньою, ми маємо вчинити мудро, щоб, як говориться в приказці, не вихлюпнути з купіллю дитину. Оскільки стоматологи в селах обслуговують і пільговиків, необхідно зробити можливі в рамках чинного законодавства кроки, щоб зберегти цей вид допомоги,” - сказав голова райдержадміністрації. Як найприйнятніший варіант в умовах, що склалися, А.Шевкенич запропонував створити госпрозрахункове відділення при КНП “Дрогобицька районна лікарня”. Для забезпечення обслуговування пільгових категорій населення голова райдержадміністрації рекомендував ініціативній групі з числа стоматологів написати низку бюджетних цільових програм для отримання фінансування з районного бюджету.
В зустрічі взяли участь заступники голови райдержадміністрації та голови районної ради Володимир Ханас і Володимир Стецівка, керівник апарату райдержадміністрації Степан Кулиняк та керуючий справами районної ради Михайло Гук, заступник головного лікаря КНП “Дрогобицька районна лікарня” Василь Андрусів, працівники фінансового управління, юридичних служб райради та РДА.
Нарада відбулася в читальній залі районної бібліотеки, оскільки в залах засідань районної ради працює окружна виборча комісія.













