» Інформація » Відбулася нарада стосовно завершення реформи децентралізації на Дрогобиччині

Відбулася нарада стосовно завершення реформи децентралізації на Дрогобиччині

Автор: admin2 от 28-12-2020, 16:30

Відбулася нарада стосовно завершення реформи децентралізації на ДрогобиччиніСьогодні, 28 грудня в сесійній залі районної ради відбулася спільна робоча нарада з питань завершення адміністративної реформи на Дрогобиччині. У нараді взяли участь голова районної ради Андрій Шевкенич, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, голови територіальних громад Дрогобицької - Тарас Кучма, Бориславської — Ігор Яворський, Трускавецької — Андрій Кульчинський, Меденицької — Михайло Живчин, Східницької — Іван Піляк, їхні заступники, керівники структурних підрозділів, депутати.

Йшлося про передачу територіальним громадам закладів та установ, які знаходяться в населених пунктах району та увійшли до цих ОТГ. Досягнуто згоди щодо спірних питань, які, зокрема, стосуються подальшої долі районних установ, а також закладів охорони здоров’я КНП “Дрогобицька районна лікарня” Дрогобицької районної ради.

Як повідомив голова районної ради Андрій Шевкенич, завтра відбудеться пленарне засідання сесії райради, де буде прийняте відповідне рішення на підставі чинного законодавства та узгоджених сьогодні кроків.