» Інформація » Минулого тижня на ремонт доріг виділили понад 31 мільйон гривень

Минулого тижня на ремонт доріг виділили понад 31 мільйон гривень

Автор: admin2 от 26-10-2015, 12:55

Минулого тижня на ремонт доріг виділили понад 31 мільйон гривеньУпродовж тижня, з 19 до 23 жовтня, з обласного бюджету профінансували видатків на 103,5 мільйонів гривень. З них, найбільше коштів скеровано на дорожнє господарство – 31,1 млн грн, освіту – 33,9 млн грн та охорону здоров’я – 30,1 млн грн.

Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації.

Загалом із виділених коштів на виплату заробітної плати працівникам обласних бюджетних установ спрямовано 60 млн грн, стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 1,1 млн грн, надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам області – 0,3 млн грн; оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 0,6 млн грн, медикаментів – 1,5 млн грн, продуктів  харчування – 0,4 млн грн, канцелярських та господарських товарів, послуг з обслуговування та ремонту обладнання – 2 млн грн, реконструкцію котельні Львівського обласного центру служби крові та коригування проектно-кошторисної документації – 1,2 млн грн, фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією та ремонтом доріг – 31,1 млн грн, проведення капітальних – 3,2 млн грн та інших видатків – 2,1 млн грн.