Вчора, 25 березня голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич взяв участь у нараді працівників соціальної сфери району.
Голова райдержадміністрації звернув особливу увагу учасників наради на необхідність підтримки напередодні Великодніх свят найуразливіших категорій населення. Це стосується людей з інвалідністю, самотніх громадян старшого віку та інших верств населення. А. Шевчкенич подякував соціальним робітникам за їхню участь у реалізації в селах району урядової програми “Доступні ліки” та попросив надалі продовжити цю роботу для забезпечення своїх підопічних необхідними медпрепаратами.![]()
Очільник району також наголосив на потребі постійної роботи з учасниками АТО задля оперативного інформування про їхні потреби та проблеми, вирішення яких перебуває у компетенції місцевої влади.













