» Інформація » Голова райдержадміністрації зустрівся з соціальними працівниками

Голова райдержадміністрації зустрівся з соціальними працівниками

Автор: admin2 от 26-03-2019, 14:47
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації зустрівся з соціальними працівникамиВчора, 25 березня голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич взяв участь у нараді працівників соціальної сфери району.

Голова райдержадміністрації звернув особливу увагу учасників наради на необхідність підтримки напередодні Великодніх свят найуразливіших категорій населення. Це стосується людей з інвалідністю, самотніх громадян старшого віку та інших верств населення. А. Шевчкенич подякував соціальним робітникам за їхню участь у реалізації в селах району урядової програми “Доступні ліки” та попросив надалі продовжити цю роботу для забезпечення своїх підопічних необхідними медпрепаратами.Голова райдержадміністрації зустрівся з соціальними працівниками

Очільник району також наголосив на потребі постійної роботи з учасниками АТО задля оперативного інформування про їхні потреби та проблеми, вирішення яких перебуває у компетенції місцевої влади.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua