За підсумками сьогоднішньої робочої наради з питань пасажирських перевезень, яку провів голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич, досягнуто домовленості щодо перевезення студентів під час їхнього доїзду на навчання. Так, місцеві перевізники дали згоду перевозити студентів, які вчаться в навчальних закладах Дрогобиччини та проживають на території району, за 75% вартості проїзду в громадському транспорті в межах району. Пільговий тариф для студентів діятиме до 15 травня включно.













