» Інформація » Львівщина отримала черговий транш медичної субвенції

Львівщина отримала черговий транш медичної субвенції

Автор: admin1 от 3-04-2019, 09:35
 (голосів: 0)

Львівщина отримала черговий транш медичної субвенції2 квітня, місцевим бюджетам області надійшов черговий транш медичної субвенції в сумі 73,5 млн. гривень.

Всього з початку року з державного бюджету надійшло 514,5 млн. грн медичної субвенції, що становить 28% від річних призначень.

Зазначені кошти забезпечують першочергові видатки з утримання закладів охорони здоров’я, що надають  вторинну та спеціалізовану медичну допомогу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua