У Новокропивницькому НВК I – III ст. відбувся місячник озеленення , прибирання та благоустрою території школи і дошкільного закладу. Школярі та педагоги заклали 5 нових квітників, висадили 20 декоративних дерев. Також учні школи активно долучилися до прибирання території села. Разом з учителями очистили від сміття центральну вулицю, дві автобусні зупинки, сільський парк, русло ріки Східничанки (2 км) та ріки Стрий (3 км). Діти прибрали територію біля пам’ятника загиблим воїнам-вихідцям із села, біля пам’ятника упівцям , біля меморіального знаку на честь скасування панщини, допомогли у прибиранні території церкви та цвинтаря.
Акцію провели не лише з користю для довкілля, а й для шкільної господарки. Завдяки зібраній склотарі учні поповнили шкільну скарбничку 400 гривнями на придбання побутової хімії для потреб школи. Дирекція школи висловила подяку учням, вчителям та батькам за розуміння та підтримку у цій добрій справі.













