» Освіта » Новокропивницькі школярі разом з вчителями провели велику толоку в рідному селі

Новокропивницькі школярі разом з вчителями провели велику толоку в рідному селі

Автор: admin2 от 13-04-2017, 09:59
 (голосів: 1)

Новокропивницькі школярі разом з вчителями провели велику толоку в рідному селіУ Новокропивницькому НВК I – III ст. відбувся місячник озеленення , прибирання та благоустрою території школи і дошкільного закладу. Школярі та педагоги заклали 5 нових квітників, висадили 20 декоративних дерев. Також учні школи активно долучилися до прибирання території села. Разом з учителями очистили від сміття центральну вулицю, дві автобусні зупинки, сільський парк, русло ріки Східничанки (2 км) та ріки Стрий (3 км). Діти прибрали територію біля пам’ятника загиблим воїнам-вихідцям із села, біля пам’ятника упівцям , біля меморіального знаку на честь скасування панщини, допомогли у прибиранні території церкви та цвинтаря.

Акцію провели не лише з користю для довкілля, а й для шкільної господарки. Завдяки зібраній склотарі учні поповнили шкільну скарбничку 400 гривнями на придбання побутової хімії для потреб школи. Дирекція школи висловила подяку учням, вчителям та батькам за розуміння та підтримку у цій добрій справі.

Новокропивницькі школярі разом з вчителями провели велику толоку в рідному селі

Новокропивницькі школярі разом з вчителями провели велику толоку в рідному селі

Новокропивницькі школярі разом з вчителями провели велику толоку в рідному селі

Новокропивницькі школярі разом з вчителями провели велику толоку в рідному селі

Новокропивницькі школярі разом з вчителями провели велику толоку в рідному селі


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua