» Інформація » До Дня довкілля в області відзначили кращих представників галузі

До Дня довкілля в області відзначили кращих представників галузі

Автор: admin1 от 22-04-2019, 12:28
 (голосів: 0)

До Дня довкілля в області відзначили кращих представників галузіЩороку, в третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля, який встановлено Указом Президента України від 06.08.1998 № 855/98.

Цей День дозволяє реально оцінити стан навколишнього середовища, в якому ми живемо. Дає можливість уважно обдумати дії та кроки, які кожен з нас має зробити в напрямі збереження та відновлення довкілля, визначити роль кожного жителя у збереженні нашої планети, її екосистем і ресурсів.

Відтак, у межах Дня довкілля директор депртаменту екології та природниї ресурсів Львівської ОДА відзначив кращих працівників галузі.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня довкілля  Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації Олега Синютки нагородили фахівців: Наталію Ковтуненко, Уляну Клочок та Софію Фридрик.

У департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА наголошують, що сьогодні  збереження життя на Землі як ніколи вимагає від нас почуття загальної відповідальності – нації за націю, особистості за особистість, людини – за всі інші форми життя.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua