» Інформація » В Солонсько відбулося засідання робочої групи

В Солонсько відбулося засідання робочої групи

Автор: admin1 от 13-02-2014, 12:44

В Солонсько відбулося засідання робочої групи12 лютого під головуванням першого заступника голови Дрогобицької райдержадміністрації Степана Рудницького відбулося виїзне засідання робочої групи щодо розробки кар’єру в селі Солонсько, в якому взяли участь заступник голови РДА Іван Мізерник, керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Ярослава Ковтик, начальник управління Держземагентства у Дрогобицькому районі Любомир Бреньо, заступник начальника Дрогобицької ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області Віталій Скоропад, завідувач  юридичного сектору Олександр Хомин, директор ТзОВ «Солонсько» Анатолій Ліхицький. Робоча група вивчивши документацію та ознайомившись з роботою підприємства виїхала на місце розробки кар’єрів поблизу ТзОВ «Солонсько».

В Солонсько відбулося засідання робочої групи