Вчора голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів робочу нараду з питань енергопостачання окремих населених пунктів району. У нараді взяли участь начальники Дрогобицького та Бориславського РЕМів Василь Дмитрик та Юрій Косар, начальник управління Держказначейства Оксана Куцик, керівники структурних підрозділів РДА, а також сільські, селищні голови Смільної, Медвежі, Нового та Старого Кропивника, Залокоті, Лішні, Меденич, Вороблевич.
Йшлося про виконання енергетиками робіт з ремонту ліній електропередач, заміни електроопор та інших завдань, які заплановані у Програмі соціально-економічного розвитку району на 2017 рік, а також перспективи таких робіт у наступному році. Обговорювалися також проблеми з енергопостачанням деяких сіл, проведенням розрахунків через Держказначейство за виконані роботи з енергопостачання деяких об'єктів соціальної сфери, зокрема, дитсадочка в с.Медвежа.













