Перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба провів робочу нараду, де йшлося про використання сільськими радами коштів ОНПС та коштів, які надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва. За участю окремих сільських голів, керівників та представників управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, управління водного господарства, філії “Дрогобицький райавтодор” відбулося обговорення першочергових проблемних екологічних питань населених пунктів, які можна вирішити за рахунок цих надходжень. Визначено перелік заходів для ефективної боротьби з борщівником Сосновського, розчистки меліоративних каналів, зокрема, на території Літинської сільської ради тощо.













