Сьогодні, 2 травня в райдержадміністрації відбулася робоча нарада за участю керівників та представників фінансового управління райдержадміністрації, управлінь соціального захисту населення, охорони здоров’я, підрозділів Пенсійного фонду Дрогобиччини. Нараду провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба.
На нараду були запрошені голова ГО потерпілих від аварії на ЧАЕС “Захист” Василь Шевчук та члени цієї громадської організації. Йшлося про вирішення проблемних питань учасників ліквідації аварії на ЧАЕС у сфері соціального захисту, пенсійного забезпечення, пасажирських перевезень, оздоровлення тощо.













