27 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба провів засідання робочої групи з питань дотримання законодавства щодо користування надрами місцевого значення суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність на території Дрогобицького району. Розглядалося питання виконання суб’єктами господарювання всіх умов та обов’язків згідно з укладеними угодами відповідно до Порядку проведення руслоочисних, руслорегулюючих та днопоглиблювальних робіт на річках області, затвердженого рішенням Львівської обласної ради від 15.09.2015 №1427. Зокрема, йдеться про зобов’язання виділення коштів органу місцевого самоврядування у сумі 20 % від загальної вартості реалізації наносів, вивезених за межі будівельного майданчика, на проведення протиповеневих заходів або соціально-економічного розвитку територій.













