Сьогодні під час понеділкової наради заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас подякував всім, хто вчора взяв у складі делегації з Дрогобиччини участь у Святі української національної пам’яті в Перемишлі. Він зазначив, що такі події сприяють відновленню історичної правди та збереженню нашої національної пам’яті, порозумінню між народами-сусідами українцями та поляками.
Також В.Ханас висловив подяку відділу культури і туризму за належний рівень культурних заходів, які проходили у районі минулого тижня.
Під час наради також йшлося про підсумки завершення в районі процесу позбавлення від наслідків комуністичної ідеології, про сприяння у проведенні змагань з автоспорту, які проходитиму на Дрогобиччині у липні, про ситуацію з борщівником, про реалізацію проектів місцевого розвитку тощо.













