Сьогодні під час оперативної наради голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич та його заступник Володимир Ханас подякували працівникам райдержадміністрації, освіти, культури та всім, хто долучився до організації та проведення у районі заходів на вшанування пам'яті жертв Голодомору в Україні.
Також голова райдержадміністрації вручив подяку начальнику управління агропромислового розвитку Зеновію Кебзі за організовану на належному рівні експозицію, яка представляла аграрний сектор Дрогобиччини на обласній виставці з нагоди Дня працівників сільського господарства.













