» Інформація » Відбулася нарада з питань оповіщення військовозобов'язаних

Відбулася нарада з питань оповіщення військовозобов'язаних

Автор: admin2 от 10-07-2019, 17:12

Відбулася нарада з питань оповіщення військовозобов'язанихСьогодні, 10 липня перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба спільно з військовим комісаром Дрогобицько – Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату Миколою Лисаком провели нараду з сільськими, селищними головами щодо оповіщення військовозобов’язаних про навчальні збори, які плануються у серпні та вересні 2019 року у с. Старичі Яворівського району.
На нараді було, зокрема, повідомлено, що під час проходження навчальних зборів у військовозобов’язаних є можливість зустрітись зі своїми бойовими товаришами, удосконалити військові навички, практично виконати стрільби з бойової зброї. Крім цього, військовозобов’язані, як працюючі, так і безробітні,які братимуть участь у зборах, отримають грошову компенсацію відповідно до вимог чинного законодавства.