Одним з питань порядку денного наради із сільськими, селищними головами, яка проходила вчора в райдержадміністрації, було питання військового обліку та чергового призову. Представники Дрогобицько-Бориславського військкомату довели до присутніх завдання щодо створення єдиної системи обліку військовозобов'язаних на виконання відповідних розпоряджень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації. Йшлося також про проведення чергового призову на строкову військову службу та координацію дій органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів та військкомату щодо організації призову.













