» Інформація » В районі розпочався процес створення єдиної системи обліку військовозобов'язаних

В районі розпочався процес створення єдиної системи обліку військовозобов'язаних

Автор: admin2 от 11-09-2015, 10:54
 (голосів: 0)

В районі розпочався процес створення єдиної системи обліку військовозобов'язанихОдним з питань порядку денного наради із сільськими, селищними головами, яка проходила вчора в райдержадміністрації, було питання військового обліку та чергового призову. Представники Дрогобицько-Бориславського військкомату довели до присутніх завдання щодо створення єдиної системи обліку військовозобов'язаних на виконання відповідних розпоряджень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації. Йшлося також про проведення чергового призову на строкову військову службу та координацію дій органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів та військкомату щодо організації призову.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua