В понеділок, 19 серпня, відбулася нарада із керівниками правоохоронних органів та Дрогобицько-Бориславського ОРВК щодо відбору громадян на військові навчальні збори, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Участь в нараді взяли військовий комісар полковник Микола Лисак, представник відділу поліції міста Дрогобича та головний спеціаліст з питань оборонної та мобілізаційної роботи Дрогобицької районної державної адміністрації Ярослав Якімчук.
Наразі одна з головних проблем – неявка військовозобов’язаних у військкомат для подальшого проходження військових навчальних зборів на полігонах Львівщини.
Найбільше це стосується міст, але і в Дрогобицькому районі проблем вистарчає. Тому, Дрогобицько-Бориславський військовий комісар Микола Лисак запропонував, щоб працівники комісаріату спільно з дільничними долучились до розшуку осіб, які ухиляються від проходження військових навчальних зборів.
«За невиконання громадянами військового обов’язку передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність», – наголосив військовий комісар.













