» Інформація » В Дрогобицькому районі завершуються роботи з впорядкування військового цвинтаря Першої світової війни

В Дрогобицькому районі завершуються роботи з впорядкування військового цвинтаря Першої світової війни

Автор: admin2 от 2-08-2019, 12:34
 (голосів: 0)

В Дрогобицькому районі завершуються роботи з впорядкування військового цвинтаря Першої світової війниСьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба провів робочу нараду з питань завершення робіт з облаштування військового цвинтаря часів І світової війни. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас, депутат обласної ради Михайло Задорожний, керуючий справами районної ради Михайло Гук, представники Верхньогаївської сільської ради, керівники структурних підрозділів РДА.

Йшлося про питання благоустрою, завершення підготовчих робіт до урочистого відкриття меморіального військового цвинтаря.

Руслан Щерба доручив підготувати план робіт з термінами виконання, звернутися в облдержадміністрацію та обласну раду для ремонту місцевих доріг, які ведуть до кладовища.

Точна дата відкриття меморіального кладовища поки що не визначена. Очікується, що на урочистості прибудуть гості з-за кордону.

Довідково: Протягом 1914-15 років с.Верхні Гаї та його околиці стало одним із основних пунктів лінії фронту між австрійською та російською арміями, в основному, за контроль над залізничною станцією, яка з’єднувала Дрогобич та Стрий. Під час боїв загинуло багато солдат з обох сторін. Могили були розкидані по всьому селу і прилеглих полях. В 1916 році останки загиблих були перезахоронені на окремому цвинтарі. На кладовищі у Верхніх Гаях поховано 323 військові у 230 могилах. Похоронені тут солдати — представники різних національностей.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua